امروز سه شنبه 02 مرداد 1403 http://azdta.cloob24.com
1

 نظر یک ریاضیدان درباره زن و مرد (فوق العاده جالب)


اگر زن یا مرد دارای (اخلاق)باشند پس مساوی هستند با عدد یک =1

اگر دارای (زیبایی)هم باشند پس یک صفر جلوی عدد یک می گذاریم =10
اگر (پول)هم داشته باشند دوتا صفر جلوی عدد یک می گذاریم =100
اگر دارای (اصل و نسب)هم باشند پس سه تا صفر جلوی عدد یک می گذاریم =1000
ولی اگر زمانی عدد یک رفت (اخلاق) چیزی به جز صفر باقی نمی ماند و صفر هم به تنهایی هیچ نیست
پس ان انسان هیچ ارزشی نخواهد داشت

Rose images, rose scraps, rose day wishes for Orkut, Myspace

0

طلاق رجعی

هرچند صحبت کردن در مورد طلاق چندان خوشایند و مطلوب نیست، اما مطرح کردن مباحث خانواده می‌طلبد که در مورد این مساله نیز توضیحاتی داده شود.


- برای اجرا شدن طلاق، اخذ گواهی عدم امکان سازش الزامی است، ضمن اینکه دادگاه پس از بررسی موضوع، مساله را به داوری ارجاع می دهد و پس از کسب نظر داوران مبادرت به صدور حکم می‌کند.


0

انواع طلاق باین (که در آن مرد حق رجوع ندارد)کدامند؟

  1. طلاقی که قبل از نزدیکی انجام شود، یعنی زن و مردی پس از وقوع عقد و پیش از عروسیاز هم جدا شوند.
  2. طلاقی که در دوران یائسگی زن انجام شود.
  3. طلاق خلع، مادام که زن رجوع به عوض نکرده باشد.
  1. سومین طلاق که بعد از 3 وصلت متوالی به عمل آید، اعم از این که وصلت در نتیجه رجوعباشد یا در نتیجه نکاح جدید
  2. طلاق ((مبارات))به شرطی که زن رجوع به عوض نکند.

0

نفقه، تمکین خاص، تمکین عام

در ارتباط با معنای تمکین عام و خاص ابتدا باید عرض کنم که مفهوم تمکین خاص اطاعت از نیازهای غریزی مرد از طرف زن می باشد و مفهوم تمکین عام فرمانبرداری در تمام امور کلی زندگی می باشد و زن موظف به پیروی و اطاعت از شوهر است قانون هم اشاره کرده ریاست خانواده از خصائص مرد است.

بحثهایی که در مورد نفقه و مهریه و تمکین می باشد بلحاظ درگیر بودن این مفاهیم است یعنی اینکه زن بعد از عقد و با عقد نکاح به چه حقوقی میرسد و حقوق مرد چیست و اگر زن تمکین کند و یا نکند حقوق هر کدام چگونه است.

1
 
مهریه؛ عند‌المطالبه یا عند‌الاستطاعه؟ 
 

مهریه از زمره منابع مالی حقوق زنان در حقوق ایران است که عموماً، به هنگام خواستگاری و نامزدی از سوی بزرگان و خانواده‌ها یا زوجین تعیین می‌گردد. چندی پیش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بخشنامه ای در رابطه با موضوع تغییر مهریه زنان از عندالمطالبه به عندالاستطاعه، تنظیم و برای تمام دفاتر ثبت ارسال کرد. به موجب این بخشنامه قبل از عقد و ثبت ازدواج به زوجه توصیه می شود که دریافت مهریه را به صورت عندالاستطاعه بپذیرد. یعنی در صورت توافق زن هرگاه مرد توانایی استطاعت پرداخت مهریه را داشته باشد، زن می تواند مهریه را از او طلب کند.

تصاویر زیباسازی|www.RoozGozar.com|تصاویر زیباسازی

0
به این دو روایت از امام صادق (ع)در مورد شخص بی زن است توجه کنید: 
 
1)شخصی می گوید از امام صادق در مورد ازدواج موقت با دختران باکره پرسیدم

0

چرا گاهی آقایان از روابط جنسی سرد می شوند؟


 مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را می توان در تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام (نه حالا در عصر فمنیسم!)وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یکسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمی شد، هیچ غذایی شکار نمی شد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض می شد! لذا می بینیم که این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تکامل بشریت باید در کنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.

0

چرا آموزش جنسی ضروری است؟


 انجمن جهانی سلامت جنسی، هر ساله روز چهارم سپتامبر را به عنوان روز جهانی سلامت جنسی گرامی‌ می‌دارد و به مناسبت این روز پیام‌هایی برای ارتقای سلامت جنسی که یکی از حوزه‌های مهم سلامت عمومی، سلامت خانواده و جامعه است، منتشر می‌کند.

 پیام امسال عبارت است از: «در دنیای تفاوت‌ها، سلامت جنسی برای همگان». مبنای پیام امسال، تفاوت‌ انسان‌ها در زمینه‌های مختلف است که نباید باعث تبعیض در برخورداری از سلامت جنسی شود. در این دیدگاه، سلامت جنسی بدون در نظر گرفتن تفاوت‌های فردی حق همگان است.

0

هفت دلیل دلزدگی جنسی خانم ها

من مطمئن هستم که هیچ کدام از شما دوست ندارد با یک "عاشق خسته کننده" ارتباط برقرار کند. برای اینکه به شما کمک کنیم تا این تقدیر وحشتناک را برگردانید، لیستی از 7 موردی که به نظر خانم ها در روابط جنسی ملال آور است را جمع آوری کرده ام. پس اگر می خواهید همسرتان را در حالتی نگه دارید که همواره تقاضای بیشتری از شما داشته باشد، مقاله نوشته شده را در ادامه مطلب بخوانید؛

0

کارهایی هستند که در طول رابطه ی جنسی بهتر است انجام نگیرند در حالیکه بسیار افراد آگاهی کامل را نداشته و دست به انجام این کارها در طول رابطه می زنند.
به گزارش سلامت نیوز کارهایی مانند نبوسیدن همسر در طول رابطه یا مهمتر از آن عدم توجه به ارضاء شدن یا نشدن او صدمات جبران ناپذیری به رابطه ی همسران وارد می کند.
در این مقاله سعی شده تا شما را با کارهایی که به رابطه جنسی شما صدمه وارد می کند آشنا کنیم تا با پرهیز از انجام این کارها رابطه زناشویی خود را محکم تر و با صمیمت بیشتری ادامه دهید.